• mekan@digimekan.com
  • 0224 532 0 932
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
80 ZİYARETÇİ
Gren Cafe Restaurant - Ana Resim
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: FSM Bulvarı Mersa Sitesi No:51/A Nilüfer, 16110
  • TELEFON: 0 (224) 451 9499
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 01:30
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 01:30

MEKAN HAKKINDA

Bursa’nın ilk fotoğraf cafesi. Artık Bursa’da fotoğraf sanatına ilgi duyanların buluşabilecekleri, sıcacık bir ortam ve fotoğraf atmosferi içerisinde kahvelerini yudumlarken sohbet edebilecekleri bir mekan var.

2008 yılının Ağustos ayında `Bursa`nın ilk fotoğraf cafesi` sloganıyla yola çıkan Gren Cafe Restaurant her ay düzenlediği fotoğraf sergileri, seminer ve söyleşileri ve fotojenik kimliğiyle Bursa’lı fotoğraf severlerin ve fotoğrafa yeni merak duymaya başlayan gençlerin uğrak mekanı haline gelmiş, fotoğrafçı kimliğinin yanında sunduğu eşsiz lezzetlerle adından övgüyle söz ettirmiştir.

Gren’in en büyük özelliği sahiplerinden çalışanlarına kadar fotoğraf sanatına gönül vermiş insanlardan oluşması.

Gren’de neler mi var?

Giriş katı olan sergi salonu, fotoğraf sanatına ilgi duyanların buluşabilecekleri, fotoğraf atmosferi içerisinde kahvelerini yudumlarken sohbet edebilecekleri bir mekan olarak sunuldu.

Karnınızı da doyurabileceğiniz teras kat ise sergi salonun devamı olarak Akdeniz kasabası esintisi ile dekore edildi. Kafanızı dinlemeniz için eşsiz bir mekan haline getirildi. Yaz aylarında konuk sanatçılarla yapılan slayt gösterileri içinde teras kat tercih ediliyor.

Zemin kat büyük ekran plazma televizyonu, fotoğraf belgeselleri ve fotoğraf kitaplığıyla grup toplantıları için ayrıldı.

Fotoğraf adına her ay yapılan sergiler aksatılmadan devam edilirken fotoğraf organizasyonları, workshoplar, ünlü fotoğrafçılarla söyleşiler, gösteriler, atölyeler ve geziler düzenlemeye devam ediliyor.

MEKAN HAKKINDA YORUM YAP

MEKAN HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.