Platin Üye Mekan Kapalı Açılış Saati: 09:00

Atalay Club YOL TARİFİ AL

BURSA - Mudanya
(0 yorum) - (51 beğeni)
Beğen

Atalay Club Hakkında

Hakkında
1998 yılında düğün ve davet sektörüne ilk girişimizi yaptık ve dönemin şartlarında civardaki en iyi tesislerinden birini kurarak hizmetlerimize başladık. İşimizi öyle severek yaptık ve öyle ciddiye aldık ki kısa sürede adımızdan söz ettirmeyi başarıp büyük kitlelere ulaştık. Sonra ardı arkası kesilmeyen hizmetler ile günden güne büyümeye devam ettik. Şehrimizin en büyük ve en çok güvenilen firmalarından biri haline geldik. Yıllar içerisinde ise açtığımız salonlar ve davet alanları ile artık çok büyük bir aile haline geldik. Markalaşan Atalay Grup adı altında halihazırda 7 ayrı konumda totalde 23 tane düğün ve davet salonumuz mevcut.

Bu işletmelerimizden bir tanesi de Atalay Club Bursa Osmangazi’de misafirlerini kabul ediyor. 2011 yılında kapılarını açtığımız tesisimizde ilk günkü heyecanımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Burada, hem yazlık hem de kışlık olmak üzere çok çeşitli mekân alternatiflerine sahibiz. Açık havada düğününü düzenlemek isteyen çiftlerimize tam tamına 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip davet alanımızı öneriyoruz. Burası çok bir şekilde özel olarak tasarlanarak günümüz estetik anlayışına göre dizayn edildi. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve tiffany veya Napolyon sandalyeler ile de oturma düzeni oluşturuldu. Çiftimizin zevkine göre renk ve konsept seçenekleri sunarak süsleme ve hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Diğer mekân alternatiflerimiz ise yılın 365 günü faaliyet gösterebilen kapalı balo salonlarımız. Grand Salon’umuz 800 kişilik kapasitesi ile en büyük ve geniş kapalı davet alanımız. 500 kişilik Teras Salonumuz ve 200 kişilik Opal Salonlarımız ise sırası ile onu takip ediyor.

Çiftlerimize sunduğumuz paket hizmetlerimiz mevcut. Yemekli veya kokteyl menüler, gelin saçı ve makyajı, araç süsleme, video ve kamera çekimi, anı defteri, canlı yayın, slayt gösterileri, çıkış ve karşılama şovları gibi daha sayamadığımız çok sayıda ekstra hizmet.

Kendinizi profesyonellere emanet etmek isterseniz, adresiniz Atalay Club düğün Salonu. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

 • Otopark
 • Açık Alan - Sigara
 • Engelliye Uygun

Mekan Mutfakları

 • Türk Mutfağı

Mekandaki Ambiyanslar

 • Romantik

Mekanın Kategorileri

Atalay Club Resim Galerisi

Atalay Club Hakkındaki Yorumlar

Henüz bu mekan için yorum yapılmamış, ilk siz yorum yazmak isterseniz lütfen üye girişi yapınız.

Sende Atalay Club Hakkındaki Yorumunu Yaz

Atalay Club hakkındaki yorumlarınızı yazmak için lütfen üye girişi yapınız.

Çalışma Saatleri :

Mekan Kapalı - Açılış Saati: 09:00
 • Pazartesi 09:00 - 24:00
 • Salı 09:00 - 24:00
 • Çarşamba 09:00 - 24:00
 • Perşembe 09:00 - 24:00
 • Cuma 09:00 - 24:00
 • Cumartesi 09:00 - 24:00
 • Pazar 09:00 - 24:00

@digimekan Instagram :

Konuma Yakın Diğer Mekanlar :

Mekanınızı tanıtmak mı istiyorsunuz?

Hemen şimdi sisteme kayıt olarak ilk adımı atın...